Стенди з цивільної оборони

Знайдено: 1 - 24 серед 34 товари

Стенди цивільний захист

За звичайних обставин, коли людина живе із дотриманням встановлених правил поведінки, що сприяють її нормальному існуванню та не шкодять здоров’ю – її життю нічого не загрожує. Однак існують негативні ситуації, які часто не залежать від нашої поведінки. Стихійні лиха, порушення прав людини з боку інших осіб, побутові негаразди та багато інших подій, що здатні спричинити загрозу життю.

          

Цивілізовані країни, що піклуються про своїх громадян створили служби підтримки та захисту свого населення. Це поліція, швидка допомога, можливі рятівні та пожежна служби. В свою чергу людина повинна бути відповідальною щодо свого життя та життя її оточення. У разі ж виникнення надзвичайної ситуації вона має вміти самостійно захиститись та врятувати оточуючих.

         

У навчальних закладах або на роботі повинні проводитись заходи щодо підвищення обізнаності людей у питаннях цивільного захисту. Впровадження систематичних занять та практикумів, розміщення наочної продукції та літератури – це кроки до підвищення захисту життя людини.

Сучасний високий темп життя, роботи та навчання інколи не дозволяє всебічно забезпечити людину достатньою кількістю інформаційних засобів. В таких умовах найоптимальнішим засобом інформування стає інформаційний стенд з цивільного захисту. На таких стендах зображується інформація щодо служб порятунку, алгоритмів дій у надзвичайних ситуаціях, засобів захисту та заходи першої допомоги постраждалим.

Стенди цивільного захисту можуть містити інформацію щодо військових зброї та техніки, а також можливого захисту від їх впливу. Також розміщуються інструкції, психологічні аспекти, плани розташування бомбосховищ та інша інформація, що допоможе у разі військових дій.