Символіка України та військово-патріотичні стенди

Знайдено: 1 - 24 серед 66 товарів

 В цій статті ми розповімо про роль інформаційних стендів та стендів з державною символікою в оформленні військових частин та підрозділів.  Державотворчі процеси, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, справжніх патріотів, відданих Вітчизні, готових до плідної праці та служіння в ім'я рідного народу. Події під час революції гідності та боротьба за цілісність України показали, що пріоритетного значення набуває патріотичне виховання. Посилення національно-патріотичного виховання нерозривно повязане з трансформацією правової культури, правової та громадянської свідомості. Ці процеси грунтуються на участі в процесах державотворення,на виконанні громадського й конституційного обов'язків щодо відстоювання національних інтересів і незалежності держави, на співпраці в громадянському суспільстві, та готовності взяти на себе відповідальність, на здатності розв'язувати конфлікти відповідно до правових і демократичних принципів.

        

  Активність громадян у проявах любові до своєї Батьківщини й складає ту основу державності, яка консолідує та згуртовує націю. Для спонукання до такої активності в підрозділах Збройних Сил України  буде доречним оформлення простору військово-патріотичними стендами з символікою України.

 Наша історія багата прикладами патріотичних звершень в ім'я України.Історичні факти становлення країни, героїчні образи представників мужнього козацтва та національно-визвольного руху, біографії славних синів сучасності — всі ці дані, красиво скомбіновані та стильно оформлені, обов’язково не залишать байдужими юнаків та будуть хорошими мотиваторами для самовдосконалення та формування того патріотичного стержня, на якому тримається державність. 

  Нового значення та сенсу для кожного українця набули слова Гімну: "душу й тіло ми положим за нашу свободу". Кожен воїн, який зараз допомагає Україні зберегти нашу цілісність  -  герой. МИ вдячні нашим воїнам за героїзм, відвагу, самопожертву.

 Військово-патріотичне виховання тісно пов’язане з організацією бойової підготовки, умовами побуту військових та взаємовідносинами в колективі. Розміщена на військово-патріотичних стендах інформація та документи сприятимуть чіткій роботі всіх одиниць службових підрозділів та їхній активній і продуктивній взаємодії. Використання в оформленні стендів символіки України сприяє вихованню почуття патріотизму, національної свідомості, любові до рідної землі та сприяє художньо-естетичному вихованню. Чекаємо на ваші замовлення стендів різноманітної тематики військово патріотичного виховання.