Повнокольорові таблички

Знайдено: 1 - 24 серед 90 товарів

Технологія повнокольорового друку зробила можливим отримання на пластиковій основі повнокольорового зображення будь-якого ступеню складності, придатного для використання як у вуличних, так і в інтер’єрних умовах. Такі вироби виглядають строго та респектабельно та мають високу якість виготовлення. Сфера їх застосування дозволяє їм прикрашати двері установ та їх кабінетів, слугувати знаком безпеки, ефективним попереджувальним, заборонним чи вказівним символом. Можливість вибору розміру, кольору фону чи деталей оформлення підвищує експлуатаційні та дизайнерські характеристики повнокольорових табличок.
 Незважаючи на доступну ціну подібних виробів, вони мають приємний зовнішній вигляд та достатній термін використання. Вірно розташувавши і такі таблички, ви значно полегшите життя вашим відвідувачам, таксистам, представникам кур’єрського доставляння та ін..
 Використовуючи повнокольорові таблички для зовнішнього декору будь-якої будівлі, важливо не порушувати екстер’єр останньої. Наприклад, таблички на будинок повинні гармоніювати з зовнішнім виглядом його фасаду. Як би не подобались вам витончені візерунки з хитромудрим шрифтом, на непоказних сірих стінах адресна табличка з таким декором буде як мінімум недоречною.