Стенди з предмету "Мова та література корінного народу, національної меншини"

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Етнокультурна політика України однією із своїх важливих задач вважає розвиток та захист мов корінних народів. А вже на педагогів покладено завдання з виховання шанобливого ставлення до місцевих етнічних традицій та поваги до культурної спадщини інших народів. Освітня програма не ставить ніяких рамок для творчих експериментів та самостійних кроків вчителів при реалізації індивідуальних програм викладання мови та літератури корінного народу або національної меншини.
 Як ніде важливим у цьому процесі буде наявність в кабінеті перевірених помічників у вигляді стендів, банерів, наліпок, повнокольорових табличок, виробництвом яких займається наше підприємство.
 Враховуючи специфіку оформлення кабінету мови та літератури корінного народу або національної меншини, для запобігання помилок ми готові до співпраці з вчителями-словесниками, щоб створений кінцевий продукт, будь то стенди, таблички чи банери, відповідав високим якісним показникам.
 Зазвичай у місцях компактного проживання корінних народів або національних меншин колоритні національні мотиви відстежуються у стилях багатьох будівель та деталях їх оформлення. Ми в свою чергу можемо запропонувати фасадні об’ємні таблички чи таблички з плотерною підрізкою, використання яких допоможе школі гармонійно вписатися к колоритний місцевий ландшафт. стенд ин юа, країна стендів, стенд принт, шоп урок, мир стендов