Куточки споживача

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Стенд Куточок споживача

Встановлення сталих дружніх взаємовідносин між організацією та її клієнтами це важливий і складний процес. Канали спілкування можуть бути різноманітні. Це реклама у засобах інформації, банери чи плакати, рекламні буклети, інформація отримана від персоналу або надрукована у чеку. Все це засоби інформування клієнтів організацією. Виникають питання: Як отримати зворотній зв'язок? Наскільки передана інформація та взагалі діяльність компанії цікава та доцільна у сприйнятті клієнтами?

Для отримання інформації від споживача можна влаштувати опитування або анкетування клієнтів у паперовому чи електронному вигляді. Не менш важливим і досі затребуваним засобом як передачі так і отриманням інформації є саме куточок споживача. Це пластиковий стенд або стійка з кишенями для розміщення документі.

На стенді куточок споживача розташовується інформація, яка стосується закладу. Також на такому стенді розміщаються акції компанії та книга скарг та пропозицій. Куточки споживача часто виконують невеличкого розміру із мінімальним простором для розміщення інформації. Так фірма намагається заощадити місце та стисло надати інформацію про себе. Дана стратегія прийнятна коли офіс або торговий, презентаційний зал мають невелику площу. У іншому випадку доцільніше робити куточок споживача максимально інформативним.

Куток споживача часто містить інформацію юридичного характеру про організацію. Ця інформація призначається більшою мірою для контролюючих органів. Організація, метою якої є встановлення дружніх стосунків з клієнтом, має надати корисну та цікаву інформацію саме для споживача. Це може бути інформація про досягнення компанії, рейтинг, участь у різноманітних заходах, акції для клієнтів, плани з розширення бізнесу чи асортименту, контакти інформаційних служб та адміністраторів.

Особливу увагу треба надати каналу зворотного зв’язку. Анкети для відгуку та оцінювання чи подібне. Людина, яка сприймає фірму, як організацію де можна якісно задовольнити потребу – клієнт, людина яка сприймає фірму як місце де можна задовольнити потребу та де дослухаються до її думки – постійний клієнт.