Стенди з техніки безпеки та охорони праці для організацій

Знайдено: 1 - 24 серед 149 товарів

ЯК ВИРІШИТИ ПИТАННЯ ІНФОРМУВАННЯ СПІВРОБІТНИКІВ ПРО БЕЗПЕКУ ПРАЦІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ?

Якщо немає часу і потрібного моменту для лекцій з охорони праці, а трудовий кодекс України визначає, що кожен працівник повинен бути поінформований і навчений?  У таких випадках на допомогу приходять куточки безпеки життя і охорони праці. Зазвичай, такі куточки розміщуються в місцях, де вони будуть добре помітні, наприклад, в коридорах або поруч з кабінетами. Стенди "Охорона праці та безпека життєдіяльності" інформують співробітників про безпеку на робочому місці, ЗАБЕЗПЕЧУЮЧИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРАЦІ. В куточках безпеки розміщуються стенди з різною інформацією, яка залежить від виду діяльності самої організації. Наприклад, це можуть бути стенди: "Куріння заборонено", медичні інформаційні стенди, "Куточок цивільної оборони", куточки пожежної безпеки, куточки безпеки життєдіяльності, "Пожежна безпека" і багато іншого.

        

Стенди з безпеки життєдіяльності необхідні не тільки для організацій.  У кожній школі, дитячому садку та ВНЗ також повинен бути куточок цивільної оборони і безпеки, що включає в себе стенди і банери: "Безпека дитини", "безпека життя", "Комп'ютерна безпека", "Основи здоров'я", "Небезпека алкоголю і наркотиків" , "Безпека в інтернеті", "Як не стати жертвою насильства", "Телефонне хуліганство", "Якщо ти вдома сам". Це стандартні теми для банерів з охорони здоров'я, і ​​кожна школа, дитячий садочок або вищий навчальний заклад має право вибирати будь-які теми для інформування учнів та студентів.

Адже саме ексклюзивні типи стендів вибирають найчастіше. Такі стенди будуть виготовлені за вашим замовленням,за вашим запропонованим змістом та дизайном. Ви можете вибрати будь-який шрифт, зображення, текст і колір стенду, який гармонійно впишеться у ваш інтерєр, а також будь-яку кількість кишеньок, якщо вони необхідні для даного стенду. Наші фахівці розроблять індивідуальний макет, який буде відповідати вашим запитам в повній мірі. Вам потрібно лише зв'язатися з нашими консультантами будь-яким зручним для вас способом, після чого в телефонному порядку або на особистій зустрічі, спільно з нашими дизайнерами, узгодити макет стенду, після чого чекати готову продукцію чітко в обумовлений термін.

         

Нам довіряють вже більше десяти років! Телефонуйте, щоб перевірити переваги співпраці з нами на особистому досвіді!

Стенди з пожежної безпеки

 

Дотримання правил протипожежної безпеки важлива частина як виробничого процесу компанії, так і повсякденного життя людини. Вогонь дає нам тепло, світло та їжу. Правильне його застосування із використанням можливих запобіжних заходів дає нам позитивні плоди. Недбале ставлення до вогню може повернутися катастрофою. Нагадати про правила протипожежної безпеки допоможуть в установах, закладах освіти куточки пожежної безпеки, стенди з протипожежної безпеки, стенди з охорони праці.

Виробництво, у більшості випадків, тісно пов’язане з використанням електроенергії, легкозаймистих речовин, перегрівами обладнання та технологічними процесами, що потенційно може призвести до займання. Офісні працівники також повинні дотримуватися правил поводження із технікою.

Удома, на роботі чи на відпочинку – усюди потрібно бути відповідальним. Палити потрібно лише у спеціально відведених місцях. Розводити багаття на підготовленому ґрунті. Заздалегідь необхідно забезпечити себе засобами протипожежної безпеки. Інформувати співробітників та друзів про можливу небезпеку.

Стенди з пожежної безпеки містять вичерпну інформацію щодо засобів та методів запобігання займанню. На стендах зображуються ситуації, що можуть призвести до загоряння. Інструкції, які підкажуть, як себе поводити при виникненні пожежі.

Таблички з пожежної безпеки, плакати з протипожежною агітацією, наліпки з попереджувальними написами чи знаками, інформаційні стенди з протипожежною тематикою – це мінімум, який необхідний на кожному підприємстві. Підприємство чи організація має попіклуватися про пожежну безпеку, а кожна людина має дотримуватися елементарних правил поводження з вогнем для збереження свого життя та життя оточуючих

Використання наочного інформування на підприємствах та організаціях допоможе попередити виникнення негативних факторів пов’язаних із займанням.