Стенди символіка України

Знайдено: 1 - 24 серед 73 товари

Державні символи

Патріотизм українців покликаний захистити національні інтереси своєї держави,  відновити її територіальну цілісність, дати новий імпульс формуванню в Україні громадянського суспільства.  У  різні часи та епохи в усіх цивілізованих державах суспільство ставило перед собою завдання виховати громадянина,  патріота своєї країни.

Героїзм є найвищим критерієм українського патріотизму та національної свідомості.  З метою ознайомлення  із героями вашого краю, які боролись за незалежність України в різні часи, наша компанія пропонує вам стенди інформаційні, стенди «Герої не вмирають», «Вони захищали свій край», «З Україною я пов’язую долю свою» та інші.

 

Палко любити Україну значить виявляти готовність заради неї на самопожертву, сумлінно працювати для примноження економіки, науки, культури, та спорту. З цією метою ми пропонуємо розробити  для вас інформаційні стенди про досягнення земляків «Наша гордість», «Ними пишається наш край», «Почесні мешканці мого краю» та інші.

Рідна мати, рідний тато, рідна земля і рідна Україна, рідна мова…Ці слова тримають нас на світі, учать любові до берегів,   між якими з давніх віків тече ріка нашого народу , нації,  України.

Жодна сучасна держава не може існувати без своїх символів. Для країни вони є обов’язковими її атрибутами, показниками влади та ідентифікації. Для України державними символами є Державний Прапор України, Герб та Гімн.

     

Вивчати та знати символи держави, їх історію та значення допоможуть стенди з патріотичного виховання. Стенд з державною символікою може включати герб, прапор, гімн, статті Конституції. Стенди на патріотичну тематику та стенди з символікою містять інформацію щодо гербів, емблем, символів областей, міст, організацій, а також лозунги, вірші та малюнки на патріотичну тематику. Знання своїх героїв, історії, культури та надбань свого народу, своєї країни згуртовує та надихає людей на нові досягнення.

Наша компанія пропонує для вас стенд державні символи України, стенд державна символіка України, стенди інформаційні. Також ми виготуємо для ваших установ стенди за вашим дизайном, змістом та замовленням. Чекаємо на ваші дзвінки для уточнень та замовлення.