Стенди з хімії

Знайдено: 1 - 24 серед 31 товар

Хімія оточує нас усюди, хімічні процеси відбуваються постійно, коли ми цього навіть не помічаємо. Все, що нас оточує - це елементи та поєднання різних ступенів складності.  Хімія повсякчасно використовуються у таких галузях, як фармакологія, харчова та побутова промисловість, тощо. 

     

“Хімія - це область чудес, в ній приховано щастя людства, найбільші завоювання розуму будуть зроблені саме в цій області.” - Максим Горький

Предмет “Хімія” може бути складним для школярів, тому що він пов’язаний з іншими науками - біологією, фізикою та математикою. Наприклад, вивчення органіки неможливе без хороших знать в області біології, а для проведення реакцій необхідні знання з фізики.  Відомо,що процес навчання повинен бути організований так, щоб активізувати пізнавальну діяльність школярів та прищепити інтерес до вивчення хімії. Досягти цього можно, урізноманітнивши методи та засоби викладання .Одним із засобів викладання є наглядність.  стенд харьков, стенд принт, стенд освита, мир стендов, стендюа

Щоб учням було легше запам’ятовувати навчальний матеріал, використовуються спеціальні стенди, на яких розміщується основна інформація з предмету: періодична система,  хімічний ряд,  якісні реакції,  таблиця розчинності, тощо.

Замовляйте ексклюзивні та креативні стенди для школи та стенди в кабінет  хімії на нашому сайті stend-tb.  Ми працюємо для вас щодня!