Презентаційні стенди та символіка України

Знайдено: 1 - 24 серед 43 товари

Стенди Державні символи України. Символіка. Патріотичні стенди.

З давніх часів існування, людина мала пристосовуватися до виживання. Оскільки люди соціальні істоти, що прагнуть до згуртованості вони об’єднувалися в групи. Так почали з’являтися племена й народи. Згодом ці групи почали вести осілий спосіб життя. Вони будували помешкання, обробляли землю боронили та захоплювали територію, яка закріплювалася за ними і яку вони вважали своєю власністю. У такий спосіб із набуттям певного досвіду з’являються держави.

Для ідентифікації належності людей, споруд територій до певної групи – держави ввели певні символи. Від прадавніх розмалювань, примітивних стягів та закликів до сучасних гербів, гімнів та прапорів. Жодна сучасна держава не може існувати без своїх символів. Для країни вони є обов’язковими її атрибутами, показниками влади та ідентифікації. Для України державними символами є Державний Прапор України, Герб та Гімн.

Прапор України синьо–жовтий. Історія цих кольорів відома з дохристиянської Русі. У ті буремні часи синій колір символізував воду, а жовтий вогонь. Ці кольори пішли від язичного свята Івана Купали. В сучасній, мирній країні інтерпретація значно змінилася, тепер синій – небо, а жовтий – поле пшениці.

Герб Україні – тризуб. Його походження має декілька гіпотез. Герб - це монограма, а саме вписане в тризуб слово «Воля». Такий символ з’являється при князі Святославі з династії Рюриковичем та набуває широкого розповсюдження при Володимирі Великому. Герб – це три подоби єдиного бога. А можливо це сокіл – символ влади й мудрості князів.

Гімн України був остаточно затверджений у 2003 році. Автор слів П. Чубинський. Автор музики М. Вербицький. Текст вірша «Ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля…» зазнав деяких змін і до сьогодні з приводу нього виникає безліч запитань.

Вивчати та знати символи держави, їх історію та значення допоможуть стенди з патріотичного виховання. Стенд з державною символікою може включати герб, прапор, гімн, статті Конституції. Стенди на патріотичну тематику та стенди з символікою містять інформацію щодо гербів, емблем, символів областей, міст, організацій, а також лозунги, вірші та малюнки на патріотичну тематику. Знання своїх героїв, історії, культури та надбань свого народу, своєї країни згуртовує та надихає людей на нові досягнення. Підвищення патріотизму розвиває любов до своєї держави, колективу, сім'ї.