Стенди символіка України

Знайдено: 1 - 24 серед 38 товарів

Школа — одне з небагатьох місць, де на рівні підсвідомості формуються смаки, звички та уподобання нашого молодого покоління. Елементи та об’єкти з щоденного оточення школярів — один з факторів впливу на формування особистих моральних якостей кожного з них. Важливо, щоб деталі оформлення шкільних кабінетів та коридорів сприяли створенню позитивного іміджу нашої держави.
 Стенди, банери, повнокольорові таблички, наліпки — ці одиниці інтер’єру обов’язково стануть прикрасою вашої школи, якщо в їх дизайні будуть використані елементи з символікою України. Доля дарувала українцям яскраві позитивні обереги та символи, доречність використання яких в прикрашанні буднів та свят школярів не викликає сумнівів.
 Історичні хронології, презентації мальовничих куточків країни, оригінальні мапи держави, біографії звитяжних синів України, державні символи — оформлення таких стендів в колоритному українському стилі наповнить приміщення школи енергетикою сонця та запашних лугів.
 Для збереження тенденції оформлення школи в національному стилі пропонуємо до вашої уваги фасадні об’ємні таблички, які за допомогою об’ємних деталей декору можна перетворити на самобутнє мистецьке творіння. Використання табличок з плотерною підрізкою допоможе акцентувати увагу на деталях та забезпечить високу надійність та яскравість поверхні продукту.