Комплекти стендів для закладу освіти з техніки безпеки

Пріоритетом кожного закладу освіти є збереження життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Організація охорони праці в закладах освіти є розгалуженою системою, яка складається із системи заходів та засобів, обладнання, спрямованих на запобігання нещасним випадкам та збереження життя учнів та педагогів.

Наша компанія «Стенд ТБ» допоможе закладам освіти обладнати освітній простір, стендами, плакатами, банерами, які стануть у нагоді при проведенні інструктажів з охорони праці та техніки безпеки та забезпечать поінформованість шкільної аудиторії з цих питань.

Куточки з охорони життєдіяльності, які ми виготовляємо для закладів освіти, відповідають нормативним документам та успішно виконують роль ефективних помічників педагогів з профілактики нещасних випадків, навчають, як поводитись під час тривоги, як забезпечити себе від мінно-вибухових пристроїв та надавати першу медичну допомогу.

На нашому сайті «Стенд ТБ» ви знайдете широкий асортимент стендів, плакатів, банерів, які допомагатимуть підвищувати обізнаність учнів та персоналу питаннями безпеки як в школі так і за її межами.

Користуються великим попитом тематичні набори інформаційних пластикових стендів. Наприклад, комплект стендів для навчального закладу «Куточок з охорони праці», який містить матеріали з пожежної безпеки, комп’ютерної безпеки, кібернебезпеки, надання психологічної та медичної допомоги, комплекти стендів для класів безпеки.

В цьому році в закладах освіти створюються класи безпеки, де комплексно можно навчати учнів з усіх напрямків безпеки.

Для інформаційного наповнення класів безпеки, укриттів, закладів освіти наша компанія «Стенд- ТБ» пропонує широкий асортимент стендів, наліпок, плакатів, банерів, стендів з прозорими кишеньками та пробковим покриттям для змінної інформації за темами:

- Схеми та напрямки евакуації з приміщення;

- Правила мінної безпеки;

- Цивільний захист;

- Алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних стуацій;

- Надання домедичної допомоги;

- Формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій;

- Психологічна допомога під час війни;

- Як захиститися від дезінформації та інше.

Якщо ви не знайшли на сайті потрібного вам стенду, наші дизайнери виготують для вас стенди за вашими матеріалами. підберуть кольорову гаму, щоб гармонійно вписалися стенди в інтер’єр приміщення.

На нашому сайті ви завжди можете купити якісні недорогі стенди безпеки для укриттів, класів безпеки в освітніх закладах, таблички та наліпки для позначення шляхів та схем евакуації, плакати, які допоможуть створити ефективну схему організації управління та взаємодії в навчальному колективі.

Якщо на нашому сайті ви не знайшли стендів, які б відповідали вашим запитам, ми завжди розробимо для вас макет за вашим змістовим наповненням, кольоровою гамою та формою, які підходять під ваш декор. Дизайн виробів безкоштовна послуга. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.