Купити об’ємні інформаційні стенди (з підклейкою та металевим кріпленням)

Інформаційні стенди бувають різного призначення в залежності від роду діяльності установи. Стенди для інформування про діяльність підприємства, закладу, фірми, організації, наприклад, куток споживача, стенд для оголошень, стенд для школи чи дитсадка, інформаційні стенди з техніки безпеки та інші. Стенди, виготовлені з пластику, можуть бути плоскими (щільно прилягати до стіни), або об’ємними з підклейкою та металевими кріпленнями, які відступають від стіни. Об’ємні та плоскі стенди можуть бути виготовлені з кишеньками різного розміру для змінної інформації, які виготовляються з прозорого пластику. Другий варіант –це стенди з пробковим покриттям, на яке змінна інформація може кріпитись за допомогою кнопок.

Об’ємні стенди для кабінетів, фойє, установ — один із різновидів нашої продукції, тому будь-який стенд, який ви знаходите в каталозі на сайті «Стенд ТБ» можно зробити як об’ємним, так і плоским. Компанія «stend tb» пропонує інформаційні стенди, які виготовлені з найкращого пластику. Зображення та надписи на стенди наносяться за допомогою самоклеючої плівки. З метою покращення естетичного вигляду стенд можна оформити рамкою з алюмінієвого профілю або додати об’ємні елементи. Форму та розмір стендів вибирає замовник відповідно до свого інтер’єру.

Пластикові інформаційні дошки легкі, зручні при транспортуванні, прості при монтажі. З підклейкою та металевим кріпленням на задній стінці стенди просто та надійно закріплюються на стінах кабінетів, вестибюлів, установ.

Асортимент нашої продукції дуже широкий. Ми виготуємо адресні таблички, графіки роботи, таблички з пластику, таблички на двері, вказівники, таблички на композиті. Композит дуже міцний та складається із трьох шарів (алюмінію, пластику, алюмінію).

Об'ємні стенди легкі у догляді, мають високі експлуатаційні характеристики та є креативними носіями пізнавальної, довідкової, рекомендаційної та рекламної інформації.

Купити якісні недорогі об’ємні стенди ви можете на нашому сайті. Наші менеджери завжди проконсультують вас та втілять всі ваші творчі ідеї у замовлений виріб через індивідуальний дизайн. Телефонуйте та замовляйте неповторні стенди, вивіски, банера.