Купити стенди з охорони праці та правил техніки безпеки для підприємств та установ

Одним із основних чинників, що впливають на безпечну роботу на підприємстві є обізнаність працівників з правилами охорони праці та техніки безпеки на виробництві, тому ми пропонуємо оформити інформаційні майданчики для візуальної комунікації з цільовою аудиторією.

 

До ваших послуг наша компанія «Стенд ТБ» розробила широкий вибір стендів, плакатів, комплектів стендів, які ознайомлять працюючих з правилами техніки безпеки, цивільного захисту, нормами охорони праці та допоможуть проводити інструктажі з техніки безпеки відповідальним за цей напрямок роботи.

 

На нашому сайті https://stend-tb.com ви знайдете комплекти стендів для підприємств та установ різного профілю за темами: безпека та цивільний захист на виробництві, пожежна безпека, перша медична допомога, дії під час повітряної тривоги, психологічна допомога, алгоритми дій у разі виникнення аварій чи стихійних лих, телефони відповідальних осіб та рятувальних служб, плани евакуації, світловідбивні знаки та таблички, вказівники руху та плани евакуації.

 

Наша компанія «Стенд ТБ» створює інформаційні пластикові дошки з охорони праці та техніки безпеки на виробництві для будь-яких секторів економіки. У нас на сайті ви знайдете широкий вибір типових зразків стендів з техніки безпеки під час експлуатації сільськогосподарської техніки, будівельних робіт, робіт з електроінструментом та інше.

Якщо ви не знайшли на сайті стендів, які вам потрібні, ми завжди створимо для вас індивідуальні стендові ескізи. Дизайн стендів безкоштовна послуга.

 

Наша команда постійно працює над тим, щоб кожен споживач міг купити на нашому сайті недорогі та якісні пластикові стенди, плакати, знаки, таблички, наліпки, які дозволять облаштувати зону безпеки на робочому місці кожного українського працівника.

Замовляйте стенди з техніки безпеки на виробницті у нас, тому що:

  • Ми постійно враховуємо нові тенденції у виробниці та дизайні.
  • Матеріал на стендах відповідає нормативним документам з охорони праці.
  • Стенди виготовляємо із якісного пластику європейського виробництва товщиною 3мм, 4мм, 5мм, плакати – із банерного полотна, світловідбивні знаки та таблички - із світловідбивної плівки різних кольорів.
  • Вказівники руху та плани евакуації ми виготовляємо індивідуально для кожного підприємства чи установи. Розробка макету включена у вартість плану евакуації.
  • Виготовляємо для укриттів знаки евакуації, наклейки і таблички, які допоможуть зорієнтуватися і в темному приміщенні.
  • Для змінної інформації зробимо стенди з прозорими кишенями та пробковим покриттям. Розмір та кількість карманчиків можна коригувати в залежності від розміру стендів та потреб.
  • Безкоштовно вносимо зміни в дизайн виробів, або виготовляємо макети за вашими ідеями та змістом;
  • Виготуємо ваше замовлення вчасно у замовлені терміни.
  • Доставимо товар за вашою адресою Новою поштою та Укрпоштою.

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення. Будемо раді співпраці з вами.