Купити стенди з психологічної та домедичної допомоги

Агресивна загарбницька війна принесла нашому народу переживання, біль, спустошення, втому, тривогу й паніку. Такі почуття відчувають як військові, так і цивільні люди. Навіть знаходячись в умовній безпеці, українці кожен день стають очевидцями страшних подій.

Щоб впоратися зі стресом та допомогти своїм рідним пережити ці непрості часи, буде корисним знати мінімальний набір прийомів базової психологічної допомоги, яку розробили психологи.

Для проведення профілактичної роботи з цього питання наша компанія підготувала плакати та стенди з порадами та алгоритмом дій під час надання домедичної та психологічної допомоги. На сайті https://stend-tb.com/ ви знайдете широкий вибір комплектів стендів, табличок, плакатів, які допоможуть:

  • Навчати прийомам базової психологічної допомоги, щоб кожен міг дати раду неконтрольованим емоціям та допомогти психіці на шляху до зцілення;
  • Розкажуть про правила безпечної поведінки;
  • Ознайомити з алгоритмом дій під час надання домедичної допомоги;
  • розпізнавати потенційні небезпеки та вчасно і ефективно реагувати на них.

В статті « Стенди з Психологічної Служби: Підтримка та Інформація для Емоційного Здоров’я», яка розміщена на сайті стенд-Україна, ви можете ознайомитись зі стендами з психологічної служби, які включають короткі психологічні поради для різних категорій людей, таких як студенти, батьки, працівники офісів, військові, держслужбовці. Це сприятиме персоналізації підходу та надасть конкретні інструменти зі збереження психологічного здоров’я для різних груп  населення.  

Стенди з психологічної допомоги, які ви замовите на сайті компанії «Стенд ТБ», допоможуть психологічним працівникам проводити різноманітні заходи, класним керівникам виховні години, а в державних установах та офісах такі стенди будуть інструкцією для правильних дій, які допоможуть тримати свій емоційний стан в рівновазі.

Ви можете замовити у нас стенд «Психологічні стани», зміст якого розкриває алгоритми дій під час панічних атак, агресії, істерики, ступору, страху.

Які переваги мають наші стенди?

  • Стенди виготовляються  із пластику європейського виробництва товщиною 3 мм, 4 мм, 5 мм, а плакати - на банерній основі. Ці товари відповідають санітарним та екологічним нормам, мають високі якісні показники та довготривалий терміні експлуатації.
  • Актуальні та змістовні, включають ілюстрації, схеми та алгоритми дій.
  • Щоб зробити стенди функціональними розмістимо прозорі плоскі або об’ємні кишеньки, пробкове покриття, де можна буде постійно оновлювати інформацію.

Якщо на нашому сайті ви не знайшли виробу відповідної тематики, не засмучуйтесь, наші дизайнери розроблять безкоштовно макет стенду чи композиції стендів, а також безкоштовно змінять колір стенду, розмір стенду або зміст стенду.

Щоб замовити стенди або плакати з психологічної тематики та домедичної допомоги, варто залишити заявку на сайті або зв’язатися зручним для вас способом з нашими менеджерами за телефонами 050 196 54 07, 096 740 54 00. 068 388 21 00.

Не відкладайте турботу про своє здоров’я на потім, ваше життя, ваші емоції важливі кожної миті. Телефонуйте, замовляйте.