Модульні стенди – це практично та ефектно

Наша компанія пропонує для ваших установ, закладів освіти унікальні модульні композиції стендів, які складаються з кількох частин різної конфігурації.

Всі елементи модульних стендів можуть об’єднуватися між собою за такими принципами:

Спільна тема або ідея - модулі стенду  становлять єдину смислову композицію, в якій кожен елемент стенду доповнює один одного.

Акцент на одному з сегментів виділяє зміст розміщеної у ньому інформації із загального ряду, показуючи його важливість. Тобто, можна не тільки донести інформацію до глядача, але й організувати в правильному порядку його увагу, дизайном висловити суть інформації, що передається.

Частини стенду присвячені різним темам, що ніяк не пов'язані між собою, а їх об’єднує загальне зображення, фон або якийсь декоративний елемент, що проходить через усі деталі стенду одночасно.

Зигзагоподібність форм композиції, яка створюється вертикальними модулями надасть динамічності та інтерактивності сучасним  офісам, установам, навчальним закладам.

Використання великих кольорових блоків буде ефектно виглядати у великих приміщеннях та акцентувати увагу на  ажливій інформації.

Баланс та симетрія  в дизайні модульних конструкцій  підійдуть для презентаційних та інформаційних стендів.

Переваги модульних конструкцій стендів:

  • Швидкий монтаж композиції стендів;
  • Зручність при заміні елемента конструкції. Це дозволяє легко оновлювати інформацію, додаючи або замінюючи окремі модулі;
  • Гнучкість розміщення конструкції стенду незалежно від особливостей рекламного майданчика;
  • На відміну від традиційного стенду, модульні композиції виглядають цікавіше за рахунок різної форми елементів та створюють обємне зображення.
  • Модульні стенди – дуже ефектний спосіб прикрасити інтер'єр та наповнити інформаційний простір.

 

Як замовити модульний стенд?

На сайті «Стенд-ТБ» розміщено широкий асортимент стендів. Якщо Вам підходить дизайн, кольорова гама та змістове наповнення стендів із нашого переліку замовляєте через опції сайту або телефонуєте за телефонами сайту.

Якщо ви маєте свої уявлення про композицію стендів, телефонуйте менеджерам і ми розробимо індивідуальний проект композиції. Дизайн – безкоштовна послуга.

Замовляйте модульні стенди на сайті https://stend-tb.com/ - сьогодні це практично, креативно, стильно та сучасно.