Оформлення музеїв та виставок

Характерними особливостями сучасних музеїв є мультимедійні інсталяції, голограми, трансляції відео- та аудіо-записів. Але без старих добрих стендів, як носіїв різної інформації та майданчиків для певних експонатів та експозицій, оформлення музейних приміщень годі й уявити. Новітні технології обробки, якісні матеріали дозволяють створювати такі плакати для декорування музеїв, які вдало доповнять будь-який інтер’єр та стануть функціональною окрасою приміщення. Випуском саме таких — практичних та привабливих — пластикових дощок займаються фахівці нашого підприємства. Великий досвід створення майданчиків для інформаційного забезпечення закладів та демонстраційних презентацій дозволяє нам запевнити вас у тому, що з нашою допомогою ви легко впораєтесь як з завданням комплексного оформлення музею, так і зі створенням затишного сільського музейного куточка. Музей української революції чи музей міста, музей-кімната або будинок-музей завдяки спільним зусиллям стануть місцями промовистої тиші з такими навігаційними показниками, які дозволять з завмиранням серця переходити від одного експоната до наступного.
 Всі стенди для музейних інтер’єрів можна умовно розділити на кілька видів:
 — патріотичні;
 — історичні та військові;
 — для шкіл;
 — для ОТГ, населених пунктів;
 — карти;
 — біографічні та репродукції картин.
 За їх допомоги нескладно створити незвичайний музейний ансамбль, оформити сільську або шкільну базу для подальшої пізнавальної, пошукової та дослідницької діяльності, вдало організувати розподіл музейного простору та вирішити безліч організаційних питань.
 Патріотичні комплекти, краєзнавчі добірки, історичні хронології, таблички, вивіски, банери будуть сприяти покращенню візуальних показників та функціональних характеристик лише у випадку, коли їх виготовленням займаються професіонали. Професійний індивідуальний підхід до кожного замовлення — один із принципів нашої роботи. Власне виробництво та дотримання етичних принципів співпраці з замовниками гарантує останнім в нашій особі надійного постачальника різноманітних інформаційних майданчиків з найкращими ціновими пропозиціями. Доставляємо — в будь-який куточок України, даємо право розрахуватися при отриманні товару, влаштовуємо розпродажі та акції. Що ще потрібно для вдалої покупки? Вам лишилося додати обраний товар у кошик або зателефонувати нашим менеджерам. До зв’язку!