Виготовлення стендів з охорони праці

Охорона праці – комплекс заходів, спрямованих на збереження життя і здоров'я робітників у процесі трудової діяльності. Вона є важливою складовою організації будь-якого виробництва. Одним з обов'язкових заходів з техніки безпеки на підприємствах є наявність стендів з охорони праці.

На кожному підприємстві необхідно організовувати куточок охорони праці. Основною деталлю його оформлення повинен стати стенд по охороні праці. Якщо ви уперше зіткнулися з таким питанням, то прийміть декілька порад від професіоналів з багаторічним стажем роботи. Передусім, треба розуміти, що виготовлення стендів по охороні праці справа не така вже проста, тому її краще довірити досвідченим фахівцям. Такий стенд, зроблений нашою компанією, чітко інформуватиме співробітників про графіки проведення інструктажу, усі накази і розпорядження, які торкаються питань охорони праці цієї організації, плани по поліпшенню умов праці. Крім того, стенд по охороні праці проінформує про шкідливі і небезпечні виробничі чинники і способи захисту працівників на їх робочих місцях, порушеннях вимог законодавства про охорону праці і інше. Своєчасно проведені заходи з техніки безпеки та охорони праці дозволять не лише розширити кругозір працівників підприємств та організацій але й забезпечать їх елементарними навичками та вміннями які дозволять зберегти життя та здоров'я в різноманітних ситуаціях. Основну та найважливішу функцію поруч з лекціями та короткими інструктажами в освідомленні працівників грають стенди та плакати з охорони праці та техніки безпеки які завжди розміщують в людних місцях підприємства.

Інформаційний стенд по охороні праці необхідно розміщувати в публічному місці, приміром, в кімнаті відпочинку. Виготовлення стенду передбачає його розділення на сектори. На найвиднішому місці треба розмістити загальну інструкцію по охороні праці для усіх працівників і схему для пожежної евакуації співробітників. Потрібна також інформація від відділу кадрів по внутрішньому розпорядку, правильному оформленню тих або інших заяв, і інша корисна інформація. Тут же можна вивішувати накази про звільнення, призначення або ж нагородження співробітників. Виділіть місце для поздоровлення робітників з ювілеєм і іншими урочистими подіями в житті колективу. Тепле відношення керівництва до пролетарів завжди позитивно позначається на їх продуктивності праці. Якщо вимагається повідомити щось важливе, зробіть яскравий заголовок "Терміново". Обов'язково виділіть його особливим шрифтом великого формату.

Замовити та придбати недорогі стенди по охороні праці, ви можете звернувшись до нас по телефону, залишивши заявку на сайті або скориставшись послугою «зворотній зв'язок».  Стенди з охорони праці необхідні кожній організації, адже «Охорона праці» та «Техніка безпеки» є важливим елементом будь-якого виробничого процесу.

Стенди з охорони праці, які Ви придбаєте в нашому магазині, дозволять персоналу вивчити всі необхідні правила техніки безпеки на робочому місці, а для керівників вони нагадають про необхідність підвищення безпеки на підприємстві та своєчасного проведення інструктажів, що дозволить їм уникнути зайвої відповідальності, у разі виникнення спірної ситуації.