Привітальний стенд

Кожна людина прагне до соціуму. Людині потрібно схвалення її дій того як вона одягається, як говорить тощо. Компліменти, хвала чи визнання досягнень дуже необхідні для росту особистості. Само тому сучасні психологи радять не сварити дитину за те що в неї щось не виходить, а допомагати і наставляти її, зробивши акцент на її досягненнях. У процесі навчання чи на робочому місці також доцільним є робити людині тільки приємні зауваження. Звичайно ж, якщо людина робить шкоду навмисно їй вже потрібно пояснити, що вона робить не так, а також ступінь відповідальності за неприйнятну поведінку.

Найприємнішим є увага колег під час свят або коли людина здійснила певні досягнення або просто зросла як професіонал. У таких випадках можна привітати співробітника особисто, листівкою чи розмістивши його світлину чи запис про подію пов’язану з ним на дошку пошани або спеціальний привітальний стенд.

Стенд «Вітаю» має кишеню для розміщення світлини та яскравий святковий фон. Такий стенд розміщується у кімнаті відпочинку, адміністративному приміщені або інших місцях доступних широкому загалу співробітників. Таким чином інші колеги будуть проінформовані про подію та зможуть привітати винуватця святкової події.

Для особливих, великих свят використовують рекламні банера. Вони містять інформацію про подію та розміщуються у горі в приміщенні чи на вулиці. За допомогою банера можна проінформувати більшу кількість людей. Окрім цього малюнок банера робить свято більш офіційним або веселим в залежності від його призначення.

Приклади ви можете побачити у нас на сайті:

http://stend-tb.com/stendiv-privitannia