ШКОЛА – ТЕРИТОРІЯ БЕЗПЕКИ. Як правильно ОБЛАШТУВАТИ інформаційний простір сховища?

Сьогодні навчальний процес у школах розпочався в умовах постійних ракетних атак росії. Це небажана реальність, до якої, нажаль, навчальні заклади змушені адаптуватись. Кожен регіон нашої країни, в залежності від безпекової ситуації, вибирає свою форму навчання, бо безпека дітей – головний пріоритет освітнього процесу.

Компанія «Стенд-ТБ» пропонує свої послуги в оформленні закладів освіти тематичними плакатами, стендами. Продукція нашої компанії допоможе створити безпечне освітнє середовище. Ми маємо широкий асортимент стендів, композицій стендів, банерів, плакатів, які різні за змістом, оформленням та матеріалами.

За змістом: пропонуємо чіткі інструкції для персоналу щодо реагування на небезпечні ситуації, загрози, плани евакуації, алгоритми дій у разі небезпеки. Виготуємо стенди, які розкажуть, як надати домедичну допомогу, повідомлять про систему профілактичних заходів щодо мінної безпеки.

Спеціалісти компанії «stend-TB» виготовлять різноманітні таблички (звичайні та світловідбивні), покажчики напрямку руху для швидкого та безпечного проведення евакуаційних заходів. Місце розташування захисної споруди позначається за допомогою таблички та покажчиків руху до неї. Виконуючи рекомендації, ми виготуємо для вхідних дверей захисної споруди табличку розміром 60 х 50 см із написом «Місце для укриття». Там же зазначимо її номер, власника або юридичну особу, яка утримує захисну споруду на балансі; місце зберігання ключів; особу, відповідальну за утримання та експлуатацію сховища в мирний час, її місце знаходження і номер телефону.

Сьогодні суспільству, керівникам закладів освіти надважливо створити всі можливі умови для забезпечення захисту життя та здоров’я дітей, прийняти виклики часу, пов’язані із безпековою ситуацією та війною. Чітке розуміння учасниками освітнього процесу алгоритму дій під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, допоможе ефективніше впоратися з кризою та зменшити її негативні наслідки на здоров’я дітей.

Щоб зняти стрес та напругу, заспокоїтися, або допомогти людині у випадку емоційної криза ми рекомендуємо добірку стендів з ознаками та порадами щодо першої допомоги. На нашому сайті ви знайдете стенди за такою тематикою «Як пережити кризу, допомогти та зберегти спокій при «істериці», «агресії», «ступорі», «нервовому тремтінні», «панічній атаці»; домедична допомога; перша медична допомога.

За матеріалами: виготовляємо стенди, таблички з пластику 3мм, 4мм, 5 мм. Плакати друкуємо на банерному полотні, а якщо вам потрібно вуличний стенд, тоді зробимо його із металу та екобонду.

За кольоровою гамою: Наші дизайнери звертають увагу на колір стендів для укриттів та надають перевагу світлим відтінкам. Так в підвальному приміщенні буде світліше. Відволікти дітей допоможе яскраве художнє оформлення стендів та доречне декорування, яке застосовують наші дизайнери при розробці стендів.

Наші стенди, плакати допоможуть систематизувати навчання педагогів та дітей щодо дій у різних ситуаціях; забезпечать комфортне перебування в укриттях та захисних спорудах учасників освітнього процесу.

Якщо у вас є своє бачення щодо стендів з техніки безпеки, ми із задоволенням виготуємо те, що вам потрібно. Дизайн стендів - безкоштовна послуга.

Перемоги та миру Україні.