Стенд «Шкільний офіцер поліції»

Створити гармонійне та безпечне середовище в закладі освіти - одне із завдань Програми «Шкільний офіцер поліції», яка спрямована на виконання угоди про співпрацю між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством освіти. Відповідна програма спрямована на створення безпечних умов в освітніх установах.

Наша компанія «Стенд ТБ» виготовляє широкий асортимент стендів, плакатів, табличок, які сприятимуть  ефективній організації індивідуально-профілактичної  роботи серед учнів, батьків, педагогів, громадськості. Наші стенди виготовляються із пластику європейського виробництва товшиною 3 мм, 4 мм, 5 мм. Також ми пропонуємо для вас плакати на банерному полотні, що допоможе вам заощадити кошти. Ці матеріали зберігають свою якість при морозах і при спеці. При друці зображення використовуються тільки безпечні фарби, які не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Щоб ви не думали, чим кріпити стенди, ми до виробів додаємо кріплення - саморізи з пластиковими втулками або цвяхи - в залежності від стіни, на яку буде кріпитися стенд.

 

На виконання програми співпраці між закладами освіти і поліцейськими ми розробили стенд «Шкільний офіцер поліції», який  буде сприяти злагодженій співпраці офіцерів поліції та шкільних колективів. 

Ці стенди пропонуємо укомплектувати прозорими пластиковими кишеньками або пробковим покриттям.

Які рубрики пропонуємо розмістити  в пластикових кишеньках?

-  Відомості про офіцера поліції, його контактні телефони, графік роботи, тематику занять, які планується провести, поради для учнів та батьків та іншу інформацію за вашим вибором. Ці дані сприятимуть ефективній комунікації та запобіганню конфліктів серед учнів, вирішенню проблем підліткової і дитячої злочинності, профілактиці  правопорушень.

В закладах освіти створені класи безпеки, де проводиться просвітницька робота з питань дотримання правил з техніки безпеки  за всіма напрямками збереження життєдіяльності. Для продуктивної та результативної роботи при проведенні теоретичних та практичних занять офіцерами поліції ми пропонуємо придбати на нашому сайті  «Стенд ТБ» наступні  тематичні стенди:

 • Твої дії під час сигналу «Повітряна тривога»;
 • Алгоритм дій при виявленні вибухово-небезпечних предметів;
 • Як протидіяти всім формам насильства?;
 • Правила безпечного використання інформаційно-комунікаційних технологій та інших медійних засобів.
 • Права дитини;
 • Про шкоду наркотиків та електронних сигарет. Наркотики та закон;
 • Як протидіяти булінгу? Відповідальність за булінг;
 • Безпечний інтернет для користувачів підліткового віку;
 • Правила дорожнього руху;
 • “Безпечна дорога до школи”;
 • “Запобігання насильству над дітьми”.

Щоб зробити замовлення телефонуйте за номерами телефонів  050 196 5407, 096 740 5400, 068 388 2100 або залиште повідомлення на сайті «Стенд ТБ». Наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.

Запрошуємо  Вас до співпраці та гарантуємо  короткі терміни виконання та доставки.  Дизайн стендів,  зміна кольору, розміру, змісту стенду – безкоштовна послуга.  

Замовляйте стенди, комплекти стендів, плакати, банери, таблички на нашому сайті «Стенд ТБ» і ви отримаєте якісні, надійні помічники в роботі, які допоможуть навчати, навчатися та прикрасять ваш заклад.