Стенд здоровий спосіб життя

Збереження та зміцнення здоров’я для кожної людини є одним з основних завдань, але розуміння цієї істини приходить не відразу. Тому навчати дітей свідомо ставитись до свого здоров’я потрібно з дитячого садочка. Батьки та заклади освіти повинні закласти у дитячу свідомість ту поведінкову базу знань та звичок, що залишиться з людиною на все життя. Діти повинні володіти інформацією щодо впливу як позитивних так і негативних факторів на здоров’я людини.

Наша компанія «Стенд-ТБ» пропонує вам стенди з охорони здоров’я, які допоможуть формувати гігієнічні навички та звички і сприятимуть гармонійному та здоровому розвитку. Ми пропонуємо Вам стенди, наліпки, композиції стендів, банера, магнітні стенди, таблички, які навчають, як бути здоровим та інформують про усі загрози, виклики й спокуси, які підстерігають людину на кожному життєвому кроці.

Стенд «Основи здоров’я », який розробили наші дизайнери — саме те інформаційне джерело, яке в лаконічній, структурованій формі розповість про чинники здоров’я, правила здорового способу життя, методи профілактики небезпечних захворювань — ВІЛ, гепатиту, туберкульозу. Комплект стендів складається зі стендів: «Здоров’я – найбільший скарб у житті», «Обираємо здоровий спосіб життя», «Профілактика шкідливих звичок», «Життєві навички- шлях до здорового способу життя», які можна замовити окремо.

Як бути здоровим та дотримуватись правил техніки безпеки— ось основна ідея наших стендів. Наші наглядні посібники у вигляді стендів та банерів будуть пропагувати та рекламувати ідеї, спрямовані на зміцнення й охорону здоров’я людини, в навчальних закладах, лікувальних установах, місцях масового відпочинку людей.

Наші стенди привчають дітей до активного способу життя, правильного розпорядку дня, вживання корисних продуктів. При проєктуванні плакатів для нашої найменшої аудиторії наші дизайнери використали ненав’язливі ігрові методи впливу через улюблених казкових та мультиплікаційних персонажів. Сподіваємось, що слово вчителя, корисні факти та інформація на наших стендах, мотивуватимуть вихованців та учнів до правильних дій та вчинків, спрямованих на турботу про власне здоров’я та обов’язково принесуть свої плоди та бонуси у вигляді здоров’я.

Замовити стенди з профілактики здорового способу життя для ДНЗ, закладів освіти ви можете у нас на сайті «Стенд-ТБ», обравши будь-який варіант дизайну та змісту за вашим смаком та потребою. Якщо на сайті ви не знайшли бажаного стенду, наші дизайнери розроблять для вас стенди за вашими ідеями. Дизайн стенду, зміна розміру чи кольору – безкоштовна послуга. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.