Стенди для оформлення кабінетів у навчальних закладах

Навчання людини відбувається різнобічно. Відповідно до органів відчуття ми бачимо, чуємо, відчуваємо на дотик, смак тощо. Так з розвитком особи її розум починає сприймати інформацію більшою мірою через окремий орган відчуття. Так формується поведінка сприйняття людини оточення та її спосіб мислення. Сьогодні виділяють чотири таких поведінкових типи людей.

Типи сприйняття

Частка серед населення

Аудіал

25%

Візуал

35%

Кінестет

40%

Дискрет

<1%

Аудіали сприймають співрозмовників через звуки, якість мови, інтонацію. Візуали сприймають все крізь зображення. Кінестетам важливі навколишні обставини, комфорт, можливість доторкнутися, рухливість. Дискрети – це рідкісний тип. Вони сприймають все буквально. Не домислюють та не читають між строк.

Засвоєння інформації студентом буде відбуватися краще, якщо надавати її всесторонньо. Читання лекцій вчителем та самостійне вивчення книжок не погана, однак менш дієва методологія. Досить непогано доповнювати лекції наочними кольоровими матеріалами.

В таких ситуаціях незамінним буде стенд чи плакат з візуальним зображенням теми чи предмета навчання. Відтак, лекція та стенд зможуть донести інформацію як аудіалам так і візуалам. Якщо ж візуально та тематично стенд підібрано професійно, то інформація розміщена на такому стенді сприймається достатньо легко. Оформлення кабінетів, аудиторій чи класів такими інформаційними стендами, або комплектами стендів для навчальних класів з відповідною тематикою та забарвленням, додає комфортності знаходження в таких кабінетах, що безумовно зацікавить кінестетів, а їх як ми бачимо більшість.

Таким чином стенди для школи, стенди для вузів та інші навчальні стенди допоможуть учням легше та швидше сприймати інформацію, а відтак, навчатися краще й досягати більшого.

 

Ознайомитись з прикладами можна на нашому сайті за посиланнями:

http://stend-tb.com/stendi-dlia-navchalnih-zakladiv - стенди для школи, вузу, технікуму…

http://stend-tb.com/oformlennia-kabinetiv - оформлення кабінетів за тематикою предмета

Ви переглядали