Стенди для підприємств та організацій

Кожна існуюча компанія на початку своєї діяльності починає зі стенду який називається куточок споживача. На ньому розміщується вся інформація, що стосується підприємства. На цьому стенді розміщуюсь реєстраційну документацію, статутні документи компанії, ліцензії та книга відгуків і пропозицій. Саме вигляд цього стенду викликає перше враження у відвідувачів.

Стенди використовуються для різноманітних цілей. Це можуть буди інформаційні стенди з карманами стандартних розмірів від А6 до А0, для того щоб ви могли динамічно змінювати на них інформацію, таку як ціни та послуги, вакансії, бонуси та знижки, акції чи події. Також стенди можуть бути з інформацією для персоналу та робітників, такою як охорона праці, пожежна безпека, цивільний захист чи охорона здоров’я. Для підтримки мотивації можна зробити дошку кращих працівників місяця чи заповнити інформацією для спонукання праці. Стенди можуть бути використані для привітань зі святами чи оголошення по заходи що відносяться до корпоративної культури компанії. Також є можливість розміщення на ваших стендах реклами інших організацій на палатній основі для отримання прибутку.

Більшість стендів ми виготовляємо на пластику ПВХ, товщиною 4 міліметри, але за вашим побажанням вони можуть бути накатані на жесті чи на композиті. Розміри можуть бути такими, як ви побажаєте. Кріплення проводиться за допомогою цвяхів, або за допомогою спеціальних утримувачів. Стенди доповнять інтер’єр будь якого магазину, офісу чи організації та зроблять його стильним та неповторним.

Замовити стенд дуже просто – натисніть кнопку купити, зателефонуйте нам або скористайтеся послугою зворотній зв'язок, та наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом. Для постійних клієнтів в нас діють приємні знижки та бонуси. Розрахуватися можна найзручнішим для вас способом: оплата готівкою в офісі, післяплата на відділенні Нової Пошти (зворотну доставку грошей сплачуєте Ви), переказ коштів на карту Приват Банку, безготівковий розрахунок (оформлення повного пакету документів необхідних для перерахування коштів з рахунку організації).