Стенди інформаційні для шкіл

Поширення інформації в суспільстві відбувається декількома способами. Всі вони пов’язані зі сприйняттям людиною навколишнього світу, а точніше з органами чуття людини. Слух, зір, дотик, смак. Візуалів, це люди що краще сприймають інформацію через зір на 10 % більше ніж аудіалів. Аудіали краще сприймають інформацію на слух.

Отже доцільніше передавати інформацію декількома способами одночасно. Особливо це важливо у школі. У класах, учительській, кабінеті директора чи коридорі – усюди вирує потік інформації. Учні діляться свіжими новинами, отримують нові знання, вчителі дискутують на наукові та побутові теми, адміністрація вирішує фінансові та організаційні питання.

Одним із засобів донесення інформації до школярів та персоналу є її розміщення на інформаційних стендах. Шкільні інформаційні стенди мають декілька кишень для документів. Розмір кишеньки підбирається під стандарт офісного паперу та може бути від А6 до А1 формату.

На інформаційних стендах розміщують нагальну або поточну інформацію, світлини, звіти, об’яви. Стенди розміщуються у фойє, коридорі або приймальні. Таким чином можна сповістити більшість колег та учнів, а вони в свою чергу поділяться інформацією з іншими.

Приклади інформаційних стендів для початкових класів можна побачити за посиланням:

http://stend-tb.com/informatsiini