Стенди, таблички та дизайнерські елементи для оформлення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів)

Інформаційні пластикові дошки зарекомендували себе як зразкові засоби надання інформаційних послуг у різних сферах життєдіяльності людини. ЦНАПи — одне з тих громадських місць, де надання інформації — одна з головних умов його повноцінного функціонування. Стенди, таблички та інші дизайнерські елементи дозволяють створити в центрах надання адміністративних послуг зручні функціональні робочі сектори — зони інформації та обслуговування, ідентифікувати усі кабінети, технічні та службові приміщення. За допомогою вказівників та інформаційних майданчиків створюється неповторний вигляд кожного окремого територіального ЦНАПу.

Наша компанія «Стенд-ТБ» пропонує широкий вибір стендів, табличок із пластику та композиту, плакатів на банерній основі, комплектів стендів з прозорими кишеньками або пробковим покриттям для змінної інформації.

Зображення пластикову основу наноситься за допомогою спеціальної плівки, яка має самоклеючі властивості та формується за допомогою плотера, або ж за допомогою плівки з повнокольоровим друком (використовується принтер в разі потреби в повнокольорових зображеннях, наприклад, світлинах).

До списку стендів, табличок та інших дизайнерських елементів, які ми можемо запропонувати споживачеві, входять такі позиції:

— фасадні таблички та вивіски;

— дорожні покажчики та вказівні знаки;

— офісні та наддверні таблички;

— інформаційні пластикові дошки з кишенями для змінної інформації та без них;

— ідентифікаційні та навігаційні знаки, таблички, наліпки;

— інформаційні носії, надруковані шрифтом Брайля або особливими фарбами чи шрифтом.

Вибір кольорової гами оформлення ЦНАП — це вибір візитівки такого закладу. Ми завжди готові допомогти вашому регіональному центру надання адміністративних послуг набути індивідуального та неповторного вигляду. Маємо для цього всі ресурси, час та натхнення. Щоб купити якісні та креативні стенди, таблички та дизайнерські елементи для оформлення ЦНАП, скористайтесь опціями сайту або зверніться до наших менеджерів.