Стенди в кабінет української мови та літератури – фактор якісної підготовки до ЗНО

Факторів, які впливають на якість освітнього процесу не перелічити. Сьогодні ми поговоримо про створення якісного освітнього середовища. Наша команда «Стенд – ТБ» працює над створенням і виготовленням сучасних, змістовних, надійних стендів, комплектів стендів, плакатів для кабінетів української мови та літератури. На сайті https://stend-tb.com/tsivilnii-zahist-naselennia-komplekt-informatsiinih-doshok ви зможете вибрати стенди, які стануть не тільки окрасою кабінету, але й допоможуть учням вивчати, повторювати та систематизувати знання. Матеріал на стендах, відповідає шкільній програмі, систематизований за темами у вигляді таблиць, схем, тез допоможе краще запам’ятати інформацію та якісно підготуватися до ЗНО.

На сайті ви знайдете стенди та комплекти стендів за такими темами:

  • Морфологія й синтаксис,
  • стилі і типи мовлення,
  • класифікація літературних творів,
  • фонетика, лексикологія, , словотвір,
  • орфографія й пунктуація,
  • портрети видатних мовознавців і письменників,
  • загальні відомості з теорії літератури,
  • роди і види літературних творів,
  • алгоритми аналізу художнього образу,
  • літературну карту України.

 

Великою популярністю користуються стенди для змінної інформації, які виготовляються із прозорих кишеньок, перекидних систем або пробкового покриття. Доцільними будуть прозорі кишеньки стендах «Сьогодні на уроці», «Літературний календар», «Готуємось до ЗНО та ДПА».  читель української мови, як завжди, є класним керівником, тому обов’язковим елементом кожного предметного кабінету є класний куточок.

Ми презентуємо вам новий класний куточок «Україна починається з тебе», який містить карту України, слова В. Сосюри: «Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її соловїну» та рубриками для змінної інформації : «Сьогодні на уроці», «Перемагай себе, рухаючись вперед», «Готуємось до ЗНО».

Якщо у вас обмежений бюджет, замість пластикових стендів, ми можемо виготувати плакати на банерній основі, або наліпки на стіни та меблі.

Банери можна використовувати, як стаціонарні плакати, також вони будуть зручними, як дидактичний матеріал для кожного уроку. Якщо в школі відсутня кабінетна система, то плакати із банерного полотна стануть в нагоді. Вони також якісні, мобільні та зручні.

Наліпки на підлогу найчастіше підходять для оформлення меблів, стін, підлоги для відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані і не стираються.