Стенди з безпеки та збереження життя та здоров’я

В наш тривожний час поінформованість населення, особливо дітей, щодо правил поводження в надзвичайних ситуаціях особливо актуальна та необхідна. Наша компанія «Стенд-ТБ» пропонує для закладів освіти, місць відпочинку та місць проведення дозвілля дітей пластикові інформаційні дошки, заборонюючі таблички з пластику та екобонду, штендера.

Виготуємо конструкції різних розмірів та форм, для змінної інформації на стендах розмістимо пластикові карманчики або пробкове покриття. Зміст стендів буде залежати від замовника та призначення стендів. На нашому сайті «Стенд-ТБ» ви знайдете широкий асортимент стендів з безпеки та збереження життя та здоров’я, наприклад: плани евакуації, телефони екстренних служб, перша медична допомога, дітям про безпеку, куточки безпеки, комплект вправ для очей, заборонні знаки-таблички та інші. Стенди з безпеки та збереження життя для предметних кабінетів, спортзалів, учительської, актової зали необхідні для організації та проведення уроків, позакласних заходів, нарад. Стенди з охорони здоров’я, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пропагують здоровий спосіб життя та навчають правилам безпечної поведінки у різноманітних життєвих ситуаціях.

Діти отримують різноманітну інформацію з різних джерел, але візуальний спосіб сприйняття інформації зі стендів, плакатів, які виготовляє наша компнія, один з важливих шляхів повідомити дітям про правила безпеки та збереження здоров’я.

На нашому сайті ви можете замовити та купити стенди з цивільного захисту населення; плакати з техніки безпеки для предметних кабінетів, санбюлетені; стенди здорового харчування для шкільних їдалень; стенди з безпеки для укриттів та бомбосховищ; плакати з протипожежної безпеки; засоби пропагування здорового способу життя, стенди зі збереження психологічного здоров’я, з матеріалами про профілактику булінгу та насильства.

Стенди з безпеки життєдіяльності, які представлені на нашому сайті, мають яскраві ілюстрації, такий матеріал краще запам’ятовується, і в критичних ситуаціях людина пригадає алгоритм дій, який дасть їй можливість вийти із небезпечної ситуації.

На сторінках сайту ви знайдете плакати, cтенди, наліпки, що охоплюють усі сфери діяльності, наприклад, правила дорожнього руху для пішоходів та водіїв; куточки безпеки життєдіяльності для дітей та дорослих; правила надання першої медичної допомоги; попереджувальні, вказівні та заборонні знаки та таблички.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті стенду, який би задовольнив ваші вимоги, наші дизайнери розроблять макет вашого стенду, банеру чи композиції стендів, змінять колір, розмір або внесуть зміни в текст. Дизайн стенду безкоштовна послуга.

Стенди виготовляються із якісного пластику європейського виробництва товщиною 3 мм чи 4 мм або можна зробити у вигляді наліпок, які ви можете приклеїти в необхідних місцях.

Якщо ви розміщуєте інформацію на вулиці, ми виготуємо для вас вуличні стенди: штендери розкладні (Т-образні та Л-образні), знаки з металу, таблички із композиту та пластику на ножках та інші, необхідні для вас товари.

Будь-які стенди, таблички, наліпки виготуємо за вашим замовленням, відповідно до роду вашої діяльності.

УВАГА! Робимо знижки оптовим покупцям та запрошуємо до співпраці дилерів.

Звертайтесь — і ми допоможемо вибрати та купити недорогі стенди саме для вашої цільової аудиторії.