Стенди з композитних панелей

Серед усіх різновидів стендової продукції стенди з композитних панелей вирізняються особливими характеристиками. Легкі в обробці, міцні, естетично довершені композитні панелі мають досить широкий спектр застосування. Рекламні панно, вивіски, презентаційні стенди, лайт-бокси — це не повний перелік виробів, де за основу взято композитні панелі.

Стенди з композитних панелей — ідеальні майданчики для ультрафіолетового друку, нанесення оракалової плівки. Фактурні покриття панелей з імітацією дерева або металу, сріблясті чи перламутрові, глянцеві чи матові, білі чи кольорові поверхні відкривають перед дизайнерами широкі можливості для реалізації своїх творчих задумів під час роботи над продукцією, виготовленою з композитних панелей.

Стенди з композитних панелей мають широку сферу застосування. Багато шкіл, торговельних центрів та точок, різних установ та організацій прикрашені композитними інформаційними куточками найрізноманітніших форматів та кольорів. Завдяки якісному друку композитна основа дає можливість наносити повноцінні яскраві зображення та тексти. Саме тому стенди з композитних панелей, які виготовляє наша компанія «Стенд ТБ», завжди виразні та привабливі.

На нашому сайті «Stend-TB» представлено багато зразків виробів з композитних панелей — вивіски, таблички, стенди. Наша компанія йде в ногу з часом та оперативно реагує на підвищений попит на стенди з композитних панелей. Стенди з композитних панелей — частина асортименту наших товарів для оформлення навчальних закладів, державних установ, громадських організацій, підприємств, офісів та торговельних центрів.

В списку виробів з алюмінієвих композитних панелей ви завжди можете замовити:

— куточки споживача;

— рекламні та презентаційні інформаційні дошки та комплекти стендів;

— вуличні стендові конструкції;

— різноманітні фасадні таблички та знаки;

— профспілкові та методичні вісники;

— Алеї Слави тощо.

З прозорими кишенями та без них, стенди з композитних матеріалів завжди мають відмінні візуальні та функціональні характеристики. Виготовлені з композиту стенди, вивіски та таблички мають досить тривалий термін експлуатації, високий рівень жорсткості та бездоганно рівну поверхню.

Підібрати та купити стенди з композитних панелей, які дозволять урізноманітнити інтер’єр приміщення чи вуличні площадки, доповнити його привабливими акцентними елементами, ви можете на сайті нашої компанії. Звертаючись до нас, ви можете запропонувати власний варіант оформлення стенда або обрати товари з каталогу продукції. Наші фахівці радо нададуть потрібні вам консультації та зроблять усе для того, щоб якісно та швидко виконати ваше замовлення.

Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.