Стенди з Правилами військового обліку призовників

Державні служби, установи та організації у період військового стану безпосередньо причетні до процесів мобілізаційної роботи, тому відповідальні за ведення військового обліку і персонал закладів та установ повинні бути обізнані з правилами ведення військового обліку, правами і обов’язками призовників.

Наша компанія «Стенд- ТБ» пропонує різноманітні інформаційні стенди, плакати (з пластику або на банерній основі) з правилами військового обліку призовників та військовозобов’язаних. Зміст наших стендів відповідає вимогам чинного законодавства та буде допомагати організовувати роботу з цього питання на підприємстві, у виконкомах міських, сільських та селищних рад, а також на підприємствах, установах, організаціях та закладах освіти. Наші інформаційні стенди будуть корисними для всіх категорій відвідувачів, які причетні до цього питання.

Військовозобов’язаних наші стенди поінформують про чинні правила військового обліку призовників, обов’язки та обмеження, які стосуються цих категорій громадян. На стендах також висвітлено питання адміністративної чи кримінальної відповідальності за порушення законодавства про мобілізаційні заходи та військовий облік , яке теж потрібно постійно тримати на контролі. Щоб інформація на стендах була доступна всім відвідувачам і працівникам, їх потрібно розмістити на видних місцях.

На даний час в Україні діють правила військового обліку призовників, які регламентуються Постановою № 1487 від 30.12.2022 р. Ці нововведення можуть бути оформлені в окремий стенд, а можуть знайти своє відображення в загальному стенді в прозорих карманчиках або в перекидній системі із прозорими карманчиками, які використовуються для змінної інформації. Пластикові стенди, перекидні системи, штендера — зручні майданчики для ознайомлення всіх зацікавлених із законодавчими нововведеннями у сфері військового обліку.

Які ж зміни були внесені Постановою № 1487, що потребують додаткового нагадування та роз’яснення:

— змінено вік осіб, що стають на військовий облік;

— введено нові права та обов’язки жінок медичних та фармацевтичних професій та спеціальностей, споріднених з військовими;

— на органи місцевого самоврядування покладені додаткові повноваження та обов’язки;

— внесено зміни в правила взяття на військовий облік громадян, що знаходяться поза межами країни.

Якщо вам потрібні стенди, банера з Правилами військового обліку призовників - звертайтесь до нашої компанії «Стенд ТБ» і ми виготуємо стенди, які знаходяться у нас на сайті, безкоштовно внесемо зміни в текст, розмір чи змінимо колір, або виготуємо стенд за вашим власним проєктом. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.