Цікаві стенди для початкової школи

Інформація для кабінетів початкових класів відрізняється від інформації з інших шкільних джерел і має поєднувати ігрові та навчальні одиниці оформлення. Адже в молодших класах навчаються наймолодші дітлахи, які донедавна ходили в дитячий садочок. Тому у наших майстрів відношення до розробки дизайну таких виробів особливо уважне. Ми використовуємо зображення, добре знайомі дітям, та доповнюємо матеріалами професійної педагогічної літератури. Завдяки цьому педагогам за допомогою стендів для початкової школи буде набагато легше налагодити ефективні контакти зі школярами в цікавій та продуктивній атмосфері занять.
 Шкільні кабінети для учнів початкових класів — це своєрідний симбіоз шкільної та домашньої атмосфери. Тому стенди для їх оформлення сприяють створенню в них навчальної та ігрової зони. Вони не лише допомагають в засвоєнні освітньої програми, а й щодня ненав’язливо, проте системно привчають дітей до шкільного розпорядку, дисципліни та вчать відповідальності.
 Алфавіт, правила та предметні таблиці, куточки природи, стенди для сприяння комунікативним навичкам, інформація для батьків, експозиції творчих робіт, правила поведінки — ця та інша інформація, розміщена на стендах для початкової школи, допомагатиме вчителю навчати, виховувати, розважати та інформувати дітей.