Виготовення стендів на замовлення

Стенди, одні з найважливіших способів донести до споживача свої товари або послуги шляхом інформування клієнтів, як потенційних так і існуючих. Також стенди використовуються для зниження кількості травмувань на підприємствах повішеної небезпеки за допомогою інформаційних куточків з охорони праці, охорони здоров’я, цивільного захисту, пожежної безпеки тощо.

Компанія «Стенд-ТБ» пропонує Вам послуги з розробки та виготовлення розмаїття настінних стендів,  штендерів, банерної реклами, вивісок яку можна використовувати будь-де, наприклад в  продуктових магазинах, офісах, торгівельно-розважальних центрах, саунах, аптеках, підприємствах, організаціях. Усі рекламні та інформаційні конструкції можуть стати візитною карткою будь-якої компанії та підіймають показники її якості та надійності.

Якщо ви не знайшли в нас на сайті стенд, який повністю вас задовольняє ви можете зателефонувати нам та замовити будь які зміни. Якщо ж ви не знайшли стенд якій хоча б близько Вам підходить, то ви можете висловити нам всі свої побажання нашим менеджерам, а ми в свою чергу розробимо стенд, який буде відповідати усім вашим вимогам. Наші дизайнери дуже швидко та креативно розроблять для вас макет з оригінальним дизайном, в який Ви можете вносити правки. У результаті ви побачите спочатку розроблений макет, а після виготовлення готовий стенд з цікавим оформленням та змістом.

Наша продукція є виключно якісною та безпечною, тому що при виробництві ми використовуємо тільки екологічно чисті та високоякісні вітчизняні матеріали які оброблюються на сучасному обладнанні з використанням інноваційних технологічних методик.

Замовляти в нас дуже вигідно, тому що в нас доступні ціни, гарантія на стенди 1 рік та знижки для постійних клієнтів!