Їдальня НГУ

Оформлення приміщень стендами, вивісками, табличками сприяє розв’язанню багатьох завдань. Окрім виконання найважливішої інформаційної функції, такі наочні засоби стають привабливими елементами декорування приміщень, підкреслюють статусність закладу чи організації, допомагають безпомилково визначити цільове призначення приміщення та організувати робочі процеси в трудовому чи службовому колективі.

Існують певні вимоги до оформлення стендів для будь-якого структурного підрозділу усіх відомств народного господарства країни. Але найбільше уваги до дотримання усталених норм та рамок вимагають стенди для військових формувань та підрозділів.

Їдальня НГУ — одне з тих приміщень, оформлення якого має відповідати певним вимогам та стандартам. Робочі місця тут ідентифікуються плакатами в рамках однакового кольору та розміру. Тематика оформлення стендів для робочих зон їдальні НГУ — обробка продуктів, облаштування устаткування, технології приготування страв тощо.

Відповідно до Статуту внутрішньої служби ЗСУ оформлюється вхід у приміщення їдальні. Шрифт, кольорова гама, послідовність й розмір написів та елементів державної символіки, габарити та матеріал вивісок для будівель їдалень НГУ чітко прописані та зафіксовані у відповідних документах та розпорядженнях. Дотримання цих стандартів — важлива умова оформлення вивісок та табличок для військових частин.

Власні виробничі потужності та багаторічний професійний досвід — одні з передумов успішного втілення в життя замовлень з чітко окресленими вимогами до деталей оформлення пластикових й металевих інформаційних чи ідентифікаційних виробів. Ми маємо можливості та натхнення для створення табличок, вивісок, стендів для військовослужбовців, які повністю відповідають нормам, прописаним у Статуті внутрішньої служби ЗСУ. У нас ви можете купити повний комплект наочності для створення зручних функціональних зон для приготування та споживання їжі в їдальнях для військовослужбовців НГУ. У нас є все — покажчики для дверей, усіх виробничих приміщень, місткостей та поверхонь, інструкції з правил використання обладнання та техніки безпеки під час роботи з ним, графіки приймання їжі та меню, вхідні вивіски, інформаційні плакати для їдалень Національної гвардії України. За потреби доповнюйте цей список своїми індивідуальними пропозиціями. Ми оперативно втілимо в життя ваше замовлення та доставимо за вказаною поштовою адресою — звертайтесь!