Замовити індивідуальний дизайн стендів

В книгах чи інтернеті можна знайти безліч потрібної інформації та зобразити її на стенді чи плакаті, або просто роздрукувати для поширення та використання. В загальних випадках таким чином можна показати загальну інформацію. У випадках коли інформація має специфічний характер чи є спеціалізованого спрямування, тоді потрібно розробляти індивідуальний дизайн малюнка та редагувати текст.

До послуги розробки індивідуального дизайну часто звертаються підприємства, що розробляють нові моделі чи схеми для їх зображення. Навчальні заклади замовляють тематичні стенди або зображення своїх емблем, гімнів тощо. Міністерство оборони робить замовлення у відповідності до роду чи специфіки військ та підрозділів.

Замовити індивідуальний дизайн стенду можна і використовуючи власний ескіз чи макет. На аркуші паперу можна намалювати бажане розташування малюнків та їх точне або приблизне відображення. Уточняється колір стенду. Також необхідно вказати розмір стенду та, за необхідності, кількість та розмір кишень. Для розміру кишень можна використовувати стандартні формати А1 – А6 або вказати власний розмір. Дизайнер вимальовує макет стенду та відсилає клієнту для ознайомлення. Після узгодження всіх правок стенд виготовляється.

Для замовлення розробки дизайну звертайтеся за контактами на нашому сайті:

http://stend-tb.com/konkakty