Замовити патріотичні стенди та банери.

24 СЕРПНЯ 2001 РОКУ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ 30 РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. 

  30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ  продемонстрували  світу, що Україна відбулася як суверенна держава, яка здатна відстоювати демократичні принципи та свободу. Сьогодні виховання поваги до  державної та національної символіки як у дітей, так і дорослих має фундаментальне значення.

   Для організації та проведення святкових заходів в населених пунктах, громадах, містах наша компанія пропонує широкий вибір банерів, фотозон, стендів з національними та державними символами.

   Державні символи - важливий атрибут сучасної держави, складова  її конституційного ладу.  Всі ми спостерігали, як за останній час жовто-блакитна стрічка перетворилася з офіційного державного символу на щось набагато більше — рідне, заповітне. У нинішніх реаліях ці два кольори підкреслюють нашу самобутність, свободу духу народу, безмежну його любов до батьківської землі та віру в її щасливе завтра. І перед керівниками та командирами,  вихователями та вчителями стоїть найважливіше завдання - виховання патріотизму та національної самоідентифікації.

   Наша компанія пропонує широкий та різноманітний вибір  історико-патріотичних стендів для оформлення освітнього простору закладів освіти, державних установ, військових частин, підприємств:

  • Державний герб та гімн України;
  • Прапор України;
  • Карта України;
  • Цитати великих українців;
  • Інформацію про національні традиції та костюми.

Патріотичні  стенди сприяють вихованню поваги до державних та національних символів.   Цілі покоління наших предків боролися за державність та незалежність. Боротьба триває. Ми неодмінно вистоїмо, переможемо і станемо мудрішими, сильнішими, вільними!

  Історичний шлях розвитку нашої країни наочно і схематично  зображено в композиції таких стендів, як "Київська Русь", стенд "Княжа доба", "Козацька доба", "Україна незалежна", "Національно-визвольна війна українського народу",  стенд "Українська народна республіка", "Нова доба", "Доба випробувань", стенд "Україна у Великій Вітчизняній війні", "Сучасна доба".

 Ви можете обрати будь-який варіант стендів,   розміщений на сторінках нашого інтернет-магазину.

 Якщо  серед ЗАПРОПОНОВАНИХ варіантів ви  не  знайшли  для себе той стенд, що вам потрібен,  команда наших дизайнерів розробить  для вас ексклюзивний варіант, згідно з вашим  технічним  завданням. Ескіз майбутнього стенду - безкоштовна послуга.

   Звертайтесь до нас, щоб зробити замовлення та отримати персональну знижку!