Стенди "Зарубіжна література в школі"

 Світова літературна спадщина — невичерпне джерело пізнання моральних цінностей — дружби, кохання, вірності. Плідна робота вчителя дасть свої плоди у вигляді жвавого інтересу дітей до творів шкільної програми лише у випадку достатнього матеріально-технічного забезпечення кожної з тем уроків. Подача літературних матеріалів на шкільних предметних стендах допоможе не лише в ефектному оформленні кабінету, а й сприятиме ефективним заняттям.
 Більшість сучасних дітей не дуже полюбляє читати, тому прилучення школярів до світової літературної бібліотеки — непросте завдання. Кожен стенд із рубрики «Зарубіжна література в школі" повинен стати приводом для захопливої екскурсії в світ літературних героїв різних історичних епох, мудрих цитат майстрів пера.
 Найкращим варіантом декору шкільного кабінету зарубіжної літератури стане комплект стендів. З його допомогою легко зберегти загальне стильове рішення інтер’єру приміщення та ефективно відтворити характерні риси різних літературних напрямків, ознайомити з найвидатнішими представниками кожного з них, урізноманітнити палітру знань школярів різних вікових категорій. Інформація про ймовірні зв’язки класиків світової літератури з Україною обов’язкова для розміщення на предметних інформаційних дошках, Такі дані є одним із факторів мотивації до активного вивчення зарубіжної літератури в школі.