Металеві стенди для вулиці

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Простота та доступність стендів дозволила їм зайняти значну нішу в інформаційному просторі, що нас оточує. Їх можна зустріти всюди, де людям потрібні підказки та орієнтири для правильності подальших дій чи кроків. Застосування металевих стендів для вулиці в військових підрозділах має свою специфіку. Як і більшість деталей оформлення подібних місць, інформація на щитах повинна відповідати статутним вимогам та нормам. Чітко подані схеми виконань військового вітання, різних елементів стройової підготовки допоможуть майбутнім захисникам досконало опанувати одні із базових навичок їхньої служби.
 Вуличні інформаційні конструкції виготовляються з металевої профільної труби, композитна панель з повнокольоровою плівкою та ламінуванням стійка до вологості та ультрафіолетового випромінювання, що збільшує строки експлуатаційної служби виробів.
 Наші фахівці готові змонтувати та встановити стенди на місце призначення або ж в цілях економії ви зможете зробити це самі – всі компоненти для монтажу металевих стендів для вулиці входять до набору. Також доступні для замовлення каркасні стаціонарні конструкції з кишеньковим оформленням та захисною надбудовою, ціна яких варіюється в залежності від розміру та використаної для виготовлення сировини.