Патріотичні стенди. Герої сучасності

Історія не завжди така, як її малюють. Багато фактів та подій минулих років приховано за ширмою часу та штампом секретно. Документи не збереглися і вже давно забулися перекази. Факти перетворилися на легенду та змінилося не одне покоління. Однак живі у пам’яті, книжках та тенетах інтернету герої тих подій.

Будь-яка особа, дорослий чи малий, чоловік чи жінка кожен може бути героєм. Героїзм проявляється навіть у дрібницях. Можна бути героєм врятувавши кішку, зробивши важливе завдання, досягнувши цілі тощо. Виховання справжнього героя необхідно розпочинати з виховання патріотизму в серці кожного. Патріотизм це основа та ґрунт для благодатного розвитку героя. Любов до батьківщини - це любов до своєї держави, своєї землі, свого народу.

Структура патріотичного виховання включає:

  1. Патріотичне виховання – вивчення історії.
  2. Патріотична свідомість – ґрунтовне вираження своїх думок
  3. Патріотична діяльність – готовність на фактичні дії

У навчальних закладах патріотичне виховання може відбуватися в пасивному режимі. У кабінетах чи класах можна розмістити стенди з державною символікою, стенди з історії, стенди для оформлення кабінету української мови та літератури. Для повноти картини можна розмістити портрети героїв минулого та сучасності. Патріотичні стенди стимулюватимуть розум учнів до пізнання та розвитку. Вони побачать, що всі ці героїчні постаті насправді такі ж самі люди.

Батьки та вчителі мають навчати дітей, як знайти орієнтири в житті та правильно розставити пріоритети. Тоді не тільки вони зможуть пишатися своїми нащадками, але і весь світ.

Герої – це звичайні люди, які нехтують своїми інтересами в ім’я інших. Герої живуть ідеєю досягнення загальної мети. Герої ведуть за собою, досягають цілі та рятують інших. Їх прославляють і дарують почесті На жаль, частіше буває так, що вони багато втрачають і навіть життя. Та герої не вмирають.

 

Патріотичні стенди Ви зможете придбати на нашому сайті за посиланням:

http://stend-tb.com/simvolika-ta-patriotichni