Стенд «Пожежна безпека» у школі

Наша компанія займається виготовленням стендів(куточків) з пожежної безпеки. Такий вид інформаційних наочних матеріалів підходить для розміщення на ньому текстової та графічної інформації. Вони можуть бути використані для подання інструкцій з заходами пожежної безпеки, для розміщення інформації з безпеки життєдіяльності профілактичного характеру, розміщень планів евакуації. Також стенди з пожежної безпеки носять інформаційно-наказовий характер для учнів, співробітників організацій у разі виникнення пожежі або у надзвичайних випадках та аварійних ситуаціях. В даний час вимоги до оформлення та змісту інформаційних стендів з пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності регулюється регулюються діючим законодавством України. Встановлення стендів та табличок для евакуації населення обов’язкове для об’єктів на яких кількість співробітників перевищує п’ятнадцять осіб, або на об’єкті або у приміщенні одночасно знаходиться більше десяти осіб. 

 

Основні вимоги до стендів з безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки: Розміщення стенду повинно бути у таких місцях, які забезпечують широкий доступ до такої інформації (наприклад на першому поверсі учбового закладу, чи будь якої іншої будівлі, фойє школи ,організації, підприємства або при вході в будівлю). Під час роботи підприємства не повинно бути зовнішніх перешкод біля стенду, тобто доступ до інформації повинен бути вільним.

Інформаційні стенди рекомендується виконувати в єдиному стилі, розміром не менше 490 × 770 мм. Матеріали для куточка безпеки можуть бути різні. Перелік інформаційних матеріалів для розміщення на стендах: основні вимоги пожежної безпеки і дії в разі виникнення пожежі; заходи пожежної безпеки в побуті; порядок надання першої допомоги постраждалим; інформація про стан пожежної безпеки на об'єкті, що робити при пожежі або при надзвичайній ситуації, їх причини та заходи, вжиті щодо їх усунення; профілактичні листівки, брошури і т. д .; номер виклику пожежної аварійно-рятувальної служби «101» і ін. інформація про відповідального за пожежну безпеку (П. І. Б, робочий телефон, телефон довіри ДСНС). Розміщення інформації, що не відноситься до питань забезпечення пожежної безпеки, на стендах заборонено. Купити інформаційні стенди в Україні Ви можете як на сторінці вподобаного Вам варіанти стенду, так і зателефонувавши за телефонами: 096-740-54-00 (Оператор Київстар) 050-196-54-07 (Оператор Vodafone(МТС)) 063-407-70-85 (Оператор Lifecell)