Стенд ДСНС

Абревіатура ДСНС нині знайома кожному українцю. Державна служба України з надзвичайних ситуацій — відомство, яке займається ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Діяльність підрозділів ДСНС — теми публікацій численних стрічок новин у мас-медіа та месенджерах. Доступ до публічної інформації про керівництво, структуру та діяльність ДСНС забезпечують сайти служби та відповідного міністерства.

Ще одним інформаційним майданчиком, де громадяни можуть ознайомитися з керівництвом, структурою, звітами про діяльність Державної служби України з надзвичайних ситуацій, алгоритмом дій у випадку надзвичайних ситуацій є стенди для ДСНС.

Наша компанія «Стенд ТБ» виготовляє багато різновидів плакатів, які стосуються теми діяльності та зон відповідальності рятувальників: стенди для пожежно-рятувальної частини, плакати для класів безпеки, якими опікуються представники ДСНС, інформаційні куточки для місцевих територіальних громад, де зібрана корисна та важлива інформація та багато інших наглядних посібників, які допоможуть врятувати життя.

При оформленні стендів з інформацією про ДСНС та для ДСНС наші дизайнери враховують вік цільової аудиторії. Зрозуміло, що стенд про вибухонебезпечні предмети для дорослої аудиторії повинен мати суттєві відмінності від стенда «Дітям про вибухонебезпечні предмети».

Ми маємо багатий професійний досвід виготовлення пластикових інформаційних дощок, розрахованих на увагу споживачів для різних вікових категорій. Тож завжди можемо запропонувати вашій увазі стенди, які ефективно виконуватимуть свої функції саме в тому середовищі, в якому будуть розміщені. Дорослі отримають детальні інструктажі з правил техніки безпеки чи алгоритму дій під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Для дітей ми розробимо стенди з ігровими елементами подачі інформації та різнобарвною палітрою оформлення інформаційних дощок. Головне, що незмінно об’єднує усі стендові вироби це — висока якість та обґрунтовані низькі ціни на кожну позицію в списку товарів нашого підприємства.

Купити стенд ДСНС для навчального закладу, місцевої адміністрації, пожежно-рятувальної частини, місць масового перебування людей можна з будь-якої точки України. Ми оперативно виготовимо, надійно запакуємо та надішлемо вам пластикові інформаційні дошки будь-яких розмірів та форм. Потурбуйтесь заздалегідь про усі деталі оформлення потрібних вам куточків інформації, повідомте їх нашим фахівцям, а вони подбають про те, щоб ви вчасно отримали своє замовлення.