Стенди з техніки безпеки та охорони праці

Знайдено: 1 - 24 серед 102 товари

Стенди з пожежної безпеки

Дотримання правил протипожежної безпеки важлива частина як виробничого процесу компанії, так і повсякденного життя людини. Вогонь дає нам тепло, світло та їжу. Правильне його застосування із використанням можливих запобіжних заходів дає нам позитивні плоди. Недбале ставлення до вогню може повернутися катастрофою.

Виробництво у більшості випадків щільно пов’язані з використанням електроенергії, легкозаймистих речовин, перегрівами обладнання та технологічними процесами, що потенційно можуть призвести до займання. Офісні працівники також повинні дотримуватися правил поводження із технікою.

Удома, на роботі чи на відпочинку – усюди потрібно бути відповідальним. Палити потрібно лише у спеціально відведених місцях. Розводити багаття на підготовленому ґрунті. Заздалегідь необхідно забезпечити себе засобами протипожежної безпеки. Інформувати співробітників та друзів про можливу небезпеку.

Стенди з пожежної безпеки містять вичерпну інформацію щодо засобів та методів запобігання займанню. На стендах зображуються ситуації, що можуть призвести до загоряння. Інструкції які підкажуть, як себе поводити при виникненні пожежі.

Таблички з пожежної безпеки, плакати з протипожежною агітацією, наліпки з попереджувальними написами чи знаками, інформаційні стенди з протипожежною тематикою – це мінімум, який необхідний на кожному підприємстві. Підприємство чи організація має попіклуватися про пожежну безпеку, а кожна людина має дотримуватися елементарних правил поводження з вогнем для збереження свого життя та життя оточуючих

Використання наочного інформування на підприємствах та організаціях допоможе попередити виникнення негативних факторів пов’язаних із займанням.